Tron Coin Alım ve Satım İşlemi

Thodex Blok zincir tabanlı tasarlanan kripto para birimlerinin altcoin sekmesinde bulunan Tron’un borsa üzerinde ki birimi TRX’dir. 9 Eylül 2017 tarihinde oluşturulmuş bir projedir. Bitcoin ardından en çok tercih edilen altcoinlerden biri Tron’dur. Birçok farklı veriyi ve ağı desteklemektedir.

Eğer Tron satın al alacaksanız ve bu miktar yüksek tutarlarda ise gerekli incelemelerinizi yapmayı unutmamalısınız. Çoğu borsada mum grafiği kullanılmaktadır. Bu konuda

Tron Nasıl Alınır?

Öncelikle kendinize uygun bir kripto para borsası seçmeniz gerekmektedir. Önerilen kripto para borsaları:

  • Paribu
  • Coin-Turk
  • BtcTurk
  • Koineks

Ardından kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminde resmi olan tüm şirketler kimlik ve telefon onayı istemektir. Bu bilgileri doğru girmediğiniz takdirde üye olup imkânlardan yararlanma fırsatından yararlanamayabilirsiniz. Ayrıca 18 yaşının üstünde olmanız gerekmektedir.

Kayıt işlemini tamamladığınız takdirde hesabınıza bakiye yükleme işlemini tamamlayın. Alacağınız Tron tutarı kadar bakiye yüklemeniz yeterli olacaktır. Son olarak ise Tron borsasına gidip tutarı belirledikten sonra hesabınıza düşecektir. Cüzdan oluşturabilir veya direk olarak kendi gizliliğinizi sağlayabilirsiniz.

Tron satın almadan önce detaylı analizlerinizi yapmalı ve kâr/zarar oranlarınızı hesaplamalısınız. Yatırımcıların en çok tercih ettiği altcoinler arasında bulunan Tron; zaman zaman düşüşte ve yükselişte olabilmektedir. Mum grafiği inceleme konusunda bilgi alarak analizleri kimseye ihtiyacınız olmadan kendiniz de yapabilirsiniz.

Tron Nasıl Satılır?

Kayıt olduğunuz borsa üzerinden işlem yapmanızı öneriyoruz. Eğer hesabınızda belirli düzeyde Tron bulunuyor ise, bu birimleri Türk Lirası’na çevirmeniz mümkün kılınıyor.

Borsa üzerinden satım işlemleri sekmesine tıklayın. Çevirmek istediğiniz birimi yazıp ödeme işlemleri adına banka bilgilerinizi eksiksiz olarak girin. 24-48 saat içerisinde bakiyeniz hesabınıza başarıyla tahsil edilecektir.

Tüm bu işlemler güvenli bir şekilde yürütülmektedir. Girdiğiniz sistemin güvenilirliğinden emin olmak adına SSL sertifikasına ve şirket bilgilerine bakabilirsiniz. İşlemlerinizde sanal kart kullanmanız gizlilik ve güvenliğiniz açısından önem arz etmektedir. Ayrıca cüzdan bilgilerinizi unutmamak adına not etmelisiniz. Eğer kaybederseniz satın aldığınız dijital kripto para birimine ulaşmanız için gereken süreç sizi epey zorlayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*