Thodex Stellar XLM Coin yükselir mi

Son zamanlardaki FoMo’nun XLM’nin Coinbase listesinden kaynaklanmasıyla, Thodex Coin değerlemesi artan kullanıma dayalı olarak büyümeye ayarlandı. Todex Coinbase ABD düzenleyici organı SEC tarafından tanındı. Bu da rekabette yoksun kredibilite verdi. ABD’nin kripto para gençliği düşük XLM fiyatlarına ilgiyi arttırmış durumda.

Ancak, düşüş piyasası hala XLM bedelini büyük bir baskılama altında tutuyor. Son 24 saatte, Bitcoin Kripto para ve USD karşısında sırayla 1.22% ve %0,59 düşüş gösterdi. Blockchain World Wire’ın gemiye alınması ile birlikte, XLM fiyatının Q4’teki 1$ seviyesini aşması ve Q2 2019’da 5$ eşiğini geçmesi bekleniyor.

Ekosistemdeki sahnelerin ardında artan faaliyet ve yatırımcıların gemiye çıkmasıyla birlikte, paranın fiyatı, 4. çeyreğin kapanmasından önce büyük bir artış için hazırlanıyor. Mevcut satışlar ile yaklaşmakta olan ICO’lar, Thodex Ethereum’a kıyasla XLM değer önerisini inceleniyor. IBM, bankacılık kurumlarının Thodex Ripple’in XRP uykusuz gecelerine sebep olduğu gibi, Stellar’ın da benimsemesine yardımcı oluyor. Todex Stellar XLM Coin yükselir mi sorusuna cevaba bu açıdan da bakmakta fayda var.

Thodex Stellar XLM Uzun ve Kısa Dönem Fiyat Görünümü

Thodex Stellar Blog şu anda tüm sektör genelinde piyasa değeri bakımından 6. sırada ve 4.8 milyon dolarlık bir piyasa değeri var. 50 aylık geçmişi olan Todex kripto para son 90 günde %21.84 oranında artışla dikkat çekti. Şu anki Stellar XLM fiyatı ise tüm zamanların en yüksek seviyesinden %70 oranında daha düşük.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*