Thodex Kripto Para Haberleri
Bitcoin
6.05 %

Thodex Stellar Grafik Analizleri Nasıl Yapılır?

Sınır ötesi finansal işlemlerin daha hızlı, daha kolay ve en az maliyetle gerçekleşmesini sağlayan Stellar açık kodlu, merkezsiz bir protokoldür. Stellar ağının kripto para birimi ise lümendir. Her kripto para biriminde olduğu gibi bunda da Stellar grafik analizlerini okumak önemlidir. Bu analizler sonucu doğru karar vermek daha kolaylaşır.

Thodex Kripto Para Borsasında Stellar XLM

Kripto para borsasında Stellar XLM olarak tanınmaktadır. Bitcoinle karşılaştırıldığında XLM çok daha hızlı işlem yapma avantajını sunar. Bununla birlikte Stellar ağında lümenler diğer para birimleri arasında köprü olarak kullanılır. Yani bir yerden bir yere herhangi bir para biriminde para gönderirken en düşük kurla göndermenizi sağlar.

Stellar alım-satım işlemlerinde Stellar grafik yorumlarına bakmak gerekir. Yani tüm diğer kripto paralarda olduğu gibi bu kripto paranın dalgalanmalarını bilmek yatırım için önemlidir. Stellar grafikleri de diğer grafikler gibi mum grafikleridir. Yani verilerin teknik olarak analizini sunan grafiklerdir. Verilerin ne anlama geldiğini, hareketlerini takip edebilmek grafikleri yorumlamayı sağlamaktadır.

Türk kripto borsalarını merak ediyorsanız bu sitemiz size bilgi verecektir.

Thodex Stellar Coin Grafik Yorumları Nelerdir

Stellar grafiklerinin yorumlanmasında verilerin analiz edilmesi önemlidir. Grafikte kripto paranın 24 saat içindeki en yüksek ve en düşük değerleri görülmektedir. Bununla birlikte belli zaman aralıklarında aşağı ve yukarı hareketleri izlenebilmektedir. Bu hareketleri sağlayan Stellar alım-satım durumlarıdır. Yani kripto paranın piyasadaki hareketleri grafiklerin değişmesini sağlar.

Grafiklerde zaman dilimi seçenekleri vardır. Son altı saatlik bir zaman dilimini on beş dakikalık aralıklarla izleyebilirsiniz. Yıllık olarak da aylık olarak da grafikleri inceleyebilirsiniz. Güncel anlık verileri de takip edebilirsiniz.

Grafiklerde her zaman kripto paranın anlık değeri yer alır. Grafikleri yorumlarken tabi ki diğer kripto paralarla da kıyaslayabilirsiniz. Bununla birlikte düşüş ve yükselişlerin nedenlerini araştırmak iyi bir yatırımcı olmanızı sağlar.

Bitcoinde olduğu gibi büyük yatırımlardan ziyade sıradan kullanıcıların hareketlerinden daha çok etkilenen bir yapıyla karşı karşıya olacaksınız. Bunun nedeni Stellar ağının dünyadaki tüm insanlara finansal hareket özgürlüğü sağlamak amacıyla kurulmuş olmasıdır.

Yapılan her bir işlem anlık verileri etkilemektedir. Dolaşımın fazla olması Stellar talebinin de fazla olduğunu göstermektedir. Kripto paralar ne kadar talep edilir ne kadar fazla kullanılırsa o kadar değerli olur.

Thodex Stellar Analizleri Nasıl Yapılır?

Stellar kripto para birimi olarak inişli çıkışlı bir ticari geçmişe sahip. 2014 yılında ilk piyasaya çıktıktan hemen sonra büyük bir yükseliş yaşadı. Sonrasında ise düşüşler ve yükselişler birbirini izledi. Yine de en çok kullanılan kripto paralar arasında sağlam bir yeri var. Özellikle kullanıcılara para birimleri arasında kolay geçiş imkânı sağlaması onu diğer kripto paralardan farklı bir konuma getiriyor.

Thodex Stellar 2014 sonunda değerinde 5 kat artış gösterdi. Ancak bu artış kısa sürdü ve fiyat yavaş yavaş tüm 2015, 2016 ve hatta 2017 yılının başında düştü. Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,91 $ ‘dan (~ 0,000061 BTC) arttı ve o yılın geri kalanında düştü Aslında, diğer birçok kripto para 90’ın üzerinde kaybolduğunda BTC değerinin sadece yüzde 50’sini kaybetti.

Thodex Stellar ile mikro ödemeleri en düşük ücretlerle halledebilir, döviz bozdurma veya banka havaleleriyle para yatırmadan para gönderebilir ve ödemeleri gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz. Stellar grafik yorumlarını takip ederek ne zaman yatırım yapmanız gerektiğini tahmin edebilirsiniz. Analizler kripto paralar içinde istikrarlı bir duruşu olduğunu gösteriyor.

Stellar kaç tl olduğu sıklıkla sorulan soruların başındadır. Siz de merak ediyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Related Posts

2 Responses

Leave a Reply