Todex Sorunsuz Küresel Ödeme Piyasası Talebi Büyüyor

Thodex Blockchain günümüz dünyasında önemini her geçen gün hissettiriyor. Stellar ve onun yerel Coini XLM ile daha da önemli hale geldi. Stelling ekosistemindeki IBM tarafından Thodex Blockchain World Wire’ın piyasaya sürülmesi, piyasadaki para baskınlığını artıracak. Stellar XLM Coin yükselir mi bunu ileride göreceğiz. Fakat Thodex Ripple’ın xVia, xCurrent ve xRapid görünümünü daha ilgisiz pozisyona sokabilecektir.

Todex Blockchain World Wire ödeme yapma işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Bununla birlikte, IBM markası dünya çapında saygı görüyor ve bu da Stellar’ın görünürlüğünü artıracak Stellar XLM Coin Sorular yükselir mi bilemeyiz fakat yatırımcılara XLM’yi riske atmak için ek bir neden sunacak. Düşen kripto fiyatları ve fiat ekonomisine giden pek çok kişi nedeniyle paniğe kapılan pek çok yatırımcı ile Stellar, XLM fiyatlarının uygun olduğu durumlarda yüksek profilli stratejik ortaklar ekliyor. Jesse Lund, şunları ifade ediyor.

“Birlikte hareket eden iki finansal kurum, her iki fiat para birimi arasındaki köprü varlığı olarak sabit bir Coin merkez bankası kripto para veya başka bir dijital varlık kullanmayı kabul eder. Dijital varlık ticareti kolaylaştırır ve önemli ödeme direktifleri sağlar.

Thodex Stellar IBM Markasını Kullanacak

IBM, teknoloji ve bilgisayar alanında Stellar için büyük bir destek ve Stellar Blockchin’inin çok fazla dirençle karşılaştığı sektörlerde ekstra bir cazibe kazandırdı. Bu, Todex kripto para ATM piyasası için bir sıcak pazar giriş noktasıdır.
Thodex Stellar, kurumsal yatırımcıların tam desteğini almak için uğraşıyor. Stellar XLM Coin yükselir mi bunu göreceğiz fakat BWW (Blockchain World Wire) etkisi, bunun gerçekleşmesi için bir ateşleme etkisi yapabilecek. Ancak ortaklık, Thodex Stellar’ı popülerleştirmek ve değerini artırmak için devasa bir planın parçası. En önemlisi Coin, popülerliğini üst seviyeye çıkarmak için IBM markasını kullanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*